O nás

Naše personální agentura spojuje potřeby uchazečů o práci a firem, které hledají spolehlivé pracovníky, živnostníky a zaměstnance. Mezi naše základní firemní priority patří otevřené a seriozní jednání, rychlost, flexibilita a profesionální přístup. Máme dlouholeté zkušenosti a náš tým zaměstnanců se snaží poskytovat ty nejlepší služby všem stranám – pracovníkům, živnostníkům, zaměstnancům, kontraktorům i zaměstnavatelům. Vždy tak, aby to bylo výhodné pro všechny zúčastněné strany.

Dlouhodobě si budujeme v oboru dobré jméno. Jednáme otevřeně a férově, neustále naše pracovníky vzděláváme a školíme. Vytvořili jsme také úspěšné a účinné přijímací řízení, které nám pomáhá uchazečům o práci najít co nejvhodnější pracovní místo. I přes velkou konkurenci se naše pracovní agentura na trhu prosazuje - máme dostatek pracovníků i pracovních míst, které jim můžeme zprostředkovat.

Pojmy jako teambuldingů, feedback nebo brainstorming nám nejsou cizí, ale v praxi jsme si ověřili, že poctivá práce je důležitější než ohánění se odbornými slovy. Naše agentura je připravena splnit vaše požadavky na hledané zaměstnance a zaměstnancům nabízí férové podmínky včetně ubytování, dopravy apod.

Těšíme se na spolupráci!

Kontakt Česká republika

tel.: (+420) 296 557 180

email: info@reflexjobs.cz

web: www.reflexjobs.cz

Adresa:

REFLEXJOBS

Ocelářská 35/1354

190 00 Praha 9

Kontakt Slovensko

tel.: (+421) 2 2120 1045

email: info@reflexjobs.cz

web: www.reflexjobs.eu

Obchodné oddelenie:

REFLEXJOBS.EU

City Centre - Karadžičova 8/A

821 08 Bratislava