+420 739 514 575

Pronájem stavebních strojů

Pronájem strojů

Kromě spolehlivých pracovníků vám můžeme nabídnout i dlouhodobý pronájem nejrůznějších strojů na stavbu. Pronajímáme minibagry, kompresory, elektrická kladiva a svářečky, hydraulické agregáty, čerpadla, kotoučové pily, frézy, brusky a jiné stroje. Kontaktujte nás a my vám řekneme, které stroje jsou momentálně k dispozici.

Sídlíme v srdci Evropy, v České republice, a podle toho vypadají i ceny. Oproti jiným půjčovnám v Německu, Rakousku, Belgii, v Holandsku a jinde v západní Evropě nabízíme dlouhodobý pronájem strojů za velmi nízké ceny. Oslovte nás s poptávkou a ceník vám pošleme obratem. Stroje pronajímáme samostatně nebo společně s obsluhou.

Pracovníci + dodávka + stroje

Jsme schopni zaslat kompletně vybavený pracovní tým z České republiky za české ceny. Zajistíme spolehlivé a zkušené pracovníky, kteří přijedou vlastní dodávkou společně s vámi pronajatými stroji. Kromě větších stavebních strojů (minibagry, kompresory, elektrická kladiva a svářečky, hydraulické agregáty, čerpadla, kotoučové pily, frézy aj.) mohou přijet pracovníci kompletně vybaveni – míchačky, bourací kladiva, motorové pily, průmyslové vysavače a jiné zednické nebo tesařské nářadí.

Půjčovnu strojů provozujeme už několik let a vidíme, že o jejich zapůjčení je stále větší zájem. My vám k tomu nabízíme i zkušené pracovníky! Kontaktujte nás a informujte se o podrobnostech pronájmu.